Krémy na obličej

Díky přírodním pleťovým krémům Humitics získá vaše pokožka všechny minerály a živiny potřebné k tomu, aby vaše pleť zářila, byla vyživená a svěží a na dotek mladistvá a hebká. Česká přírodní kosmetika s humáty poskytuje intenzivní hydrataci, regeneraci a ochranu pleti. Pokud hledáte efektivní řešení pro zachování mladistvého vzhledu a zdraví pleti, budete naše krémy milovat.

Humitics Pletovy krem 50ml 72dpi V2 motiv
549 Kč –18 %
449 Kč

Lehký, nemastný pleťový krém určený k hydrataci a udržování dobré kondice pleti. Základ tvoří meduňkový hydrolát a hroznový olej. Obsahuje cenné aktivní látky jako jsou kyselina...

DS99987700
1 položek celkem

Všechny produkty jsou označeny jako vegan kosmetika, neobsahují žádné škodlivé chemikálie a jsou vyrobené s respektem k životnímu prostředí. Dokonalá pleť potřebuje dokonalou péči. Ke správném vstřevávání výživných látek je ideální před aplikací krému pleť vyčistit a případně použít antiseptické sérum. A pokud chcete své pleti udělat opravdu dobře, dopřejte jí pravidelně i hloubkovou péči prostřednictvím čistící masky.

Odevzdejte se do rukou přírody s naší pleťovou kosmetikou a pocítíte, jak se vaše pleť proměňuje, stává se jemnější, pružnější a zářivější. Kosmetika Humitics je organická kosmetika, kterou si zamilujete.

Zpět do obchodu

Sdílejte s námi Vaši zkušenost