Masky na obličej

Správná SkinCare se neobejde bez pravidelné hloubkové výživy a pročištění. Přesně pro tyto účely jsou tady česká přírodní kosmetika Humitics a spolu s ní čistící masky na obličej plné přírodních ingrediencí, které vaší pleti dají tu nejlepší péči. Hloubkově čistí, sjednocují tón pleti a stahují póry. Díky svému složení zvládnou i velmi jemné odstranění odumřelých buněk a vaše pleť tak bude zářivá a projasněná. Veganská kosmetika s humáty  doplněná vitaminy dodá pleti kompletní koktejl potřebných složek.

 

Humitics pudr maska 72dpi V2 motiv
499 Kč

Správné čištění pleti je základ kvalitní skin care. Víceúčelový čistič/maska Humitics je určený na hloubkové, ale přesto jemné pročištění pleti. Můžete jej použít ke...

DS99987698
1 položek celkem

Organická kosmetika plná výživných složek zajistí kompletní péči o vaši pleť od začátku do konce. Každodenní péči poskytne čistící gel, díky kterému bude pleť připravená pro dokonalé vstřebávání výživných látek z extra lehkého pleťového krému, který hydratuje a zlepšuje elasticitu pleti. Pokud potřebujete vyřešit drobné nedokonalosti, sáhněte po SOS pleťovém séru. Vychutnejte si čas sama se sebou a hýčkejte nejen své tělo, ale také duši.

Zpět do obchodu

Sdílejte s námi Vaši zkušenost