Pleťová séra

Jestliže vás trápí nedokonalosti pleti, tak SOS séra jsou pro vás skvělá volba. Díky velkému množství humátů a jiných přírodních účinných látek působí antisepticky, dezinfekčně a hojivě a tím pádem pomůže vrátit pleť zpátky do normálu. Česká přírodní kosmetika Humitic je ideálním řešením proti akné, pupínkům a začervenání pleti. Ideální velikost balení s praktickým roll-on aplikátorem padnoucí do každé kabelky či kapsy zajistí, že bude vaše záchrana vždy po ruce.

 

Humitics SOS korektor 72dpi V2 motiv
249 Kč

Ošetřující olejové sérum na nedokonalosti pleti jako jsou vyrážky a akné působí antisepticky, dezinfekčně a hojivě.  Dokonalá velikost balení s praktickým roll-on aplikátorem...

DS99987701
1 položek celkem

Jestliže chcete pro svou pleť to nejlepší, zařaďte do své SkinCare i krém na obličej, který je vhodný i pro problematickou pleť a dejte si záležet na každodenním čistění pleti. Ideálně ráno i večer. A pokud chcete pleť opravdu spokojenou, dopřejte jí alespoň třikrát týdně masku s marockým jílem. Uvidíte, že vaše pleť bude zase zářit blahem. Díky svému bezkonkurenčímu složení se všechny produkty řadí do kategorie organická a vegan kosmetika. Věříme, že místo si najdou i ve vaší koupelně, nebo v tomto případě i kabelce.

Zpět do obchodu

Sdílejte s námi Vaši zkušenost