Čistící gely

Začněte každý den s čistícím gelem na obličej - klíčovým prvkem Vaší denní SkinCare rutiny. Pouze dobře vyčistěná pleť je schopná přijmout maximální množství výživných látek z humátů a následné péče. Čistící gely české přírodní kosmetiky Humitics jsou dokonale jemné a určené pro každodenní použití. Zbaví vaši pleť make-upu a jiných nečistot. Zároveň nedráždí, revitalizují a zklidňují pleť a poskytnou jí antibakteriální ochranu. Naše čistící gely jsou vhodné pro všechny typy pleti.

 

Humitics Cistici gel 150ml 72dpi V2 motiv
399 Kč

Jemný čistící gel, který vaši pleť dokonale zbaví make-upu a dalších nečistot a připraví ji tak pro tonizaci a použití výživného krému. Je vhodný pro všechny typy pleti a...

DS99987702
1 položek celkem

Když už je vaše pleť zbavená všech nečistot, byla by škoda neposkytnout jí bezkonkurenční výživné složky jakou jsou humáty a humitové kyseliny ve formě hebkého pleťového krému. Pro péči o více problematickou pleť využijte SOS sérum a pravidelně své pleti dopřejte i jemnou čistící masku.

Uzijte si čas pro sebe ve společnosti organické veganské kosmetiky, která je tou nejjemnější a nejvýživnější péčí právě pro vaši pleť.

Zpět do obchodu

Sdílejte s námi Vaši zkušenost